fbpx

Buro Modern

No black holes, only bright talents

/ Hilde Cardoen

 

Projectadviseur verkoop

 

hilde.cardoen@buromodern.be

1 of 1

/ Koen Borms

Projectadviseur, zaakvoerder

koen.borms@buromodern.be

1 of 1

/ Dirk Desmet

 

Projectadvieseur

 

dirk.desmet@buromodern.be

1 of 1
/ Eddy Decoster

Dossierverantwoordelijke back office

eddy.decoster@buromodern.be 1 of 1

/ Peter Pauwels

Projectadviseur

peter.pauwels@buromodern.be

1 of 1

/ Kristl Declercq

 

dossierverantwoordelijke, backoffice en aanspreekpunt showroomverkoop

 

kristl.declercq@buromodern.be

1 of 1

/ Stephanie Lampaert

Projectadviseur, zaakvoerder

stephanie.lampaert@buromodern.be

1 of 1

/ Jeroen Heynderickx

 

Monteur

1 of 1

/ Steven Verhulst

 

Magazijnier

 

magazijn.buromodern@buromodern.be

1 of 1
/ Sofie Ballieu

Interieurarchitect I BM Concept Studio

sofie.ballieu@buromodern.be 1 of 1

/ Steven Vernackt

Projectadviseur, zaakvoerder

steven.vernackt@buromodern.be

1 of 1

/ Jean De Greve

 

Monteur

1 of 1

/ Leen Vermeeren

 

Projectadviseur

 

leen.vermeeren@buromodern.be

1 of 1
/ Marleen Declercq

Dossierverantwoordelijke, back office

marleen.declercq@buromodern.be 1 of 1

/ Wouter Vens

Interieurarchitect I BM Concept Studio


wouter.vens@buromodern.be

1 of 1
Scroll to Top